Yavru sultan papaganim yemek yemiyor

En iyi cevaplar
0
merhabalar sultan papaganim daha 1 gunluk yavru 1,5 aylik kuzenim den aldim kuzenim artik kendisinin yem yiyebildigini soyledi annesinden ayirip eve getirdik fakat evde yem yemiyor ve cok durgun azonce pirinc unu uzum yumurta sarisi ile mama hazirladim ve siringa ile yedirdim biraz zorlandik ama yedi ardinda sringa ile su verdim biraz icti ne yapmaliyim lutfen yardim uyuyamiyorum

sahintayfun

Yönetici
kurucu
En iyi cevaplar
1
Merhaba erken ayırmışınız annesinin yanından aparat ile beslemeniz sadece mama yeterlidir başka çaresi yok bu tür şeylerde acele etmeyin

sahintayfun

Yönetici
kurucu
En iyi cevaplar
1
Dal darıyı yiyebilir hemen petshoptan alıp koyun yanına ara sırada meyve vb şeyleri yediririn elden

En iyi cevaplar
0
Aynı sorun bende de var. Yem kıramayacak kadar ufak gözükmüyor ama dün 24 saat yem yemedi. Sonra Mısır unu, pirinç unu ve ufak kavanoz bebe maması ile bir mama hazırladım. Şırınga ile zar zor yedirdim. Yememek için direniyor. İntihar meyili var gibi bu konuda ne önerirsiniz? IMG_20190716_201533.jpg

SahinBilgin

Moderatör
Yönetici
Sp Moderator
En iyi cevaplar
0
Aynı sorun bende de var. Yem kıramayacak kadar ufak gözükmüyor ama dün 24 saat yem yemedi. Sonra Mısır unu, pirinç unu ve ufak kavanoz bebe maması ile bir mama hazırladım. Şırınga ile zar zor yedirdim. Yememek için direniyor. İntihar meyili var gibi bu konuda ne önerirsiniz? Ekli dosyayı görüntüle 111
Selam yeni konu açsak daha iyi olur arkadaşlar daldarı veya ek besin takviyesi yapılacak yumurta haşlayıp yedirin elde kabuksuz yem alın mutlaka evde meyve varsa yedirmeye çalışın yemini yiyene kadar yapın

Üst Alt